DE

Головна

Контакти

Карта сайтуwww.bavaria-trans.com.ua

тел./факс: +3 80 32 2420439
ПРО КОМПАНІЮ


|


ПОСЛУГИ|


ВАКАНСІЇ


|


КОНТАКТИ


Автопарк
|Наявність транспортних засобів|Документи


Наш автопарк складається з тягачів SCANIA та DAF , що відповідають вимогам «ЄВРО 5».

Якщо Ваш шлях пролягатиме крізь гори, вздовж запруджених шосе, у віддалені регіони чи на відстань в декілька днів, Ви завжди зможете покластися на ці вантажівки, бо вони готові до будь-яких випробувань.

Вдосконалені шасі, кабіна та двигун сучасних вантажівок забезпечують більшу вантажопідйомність, економію пального та надійність – саме те, що потрібно для продуктивної та економної роботи.


Напівпричепи різного типу дають можливість перевозити практично всі види товарів.
Тентований сідловий напівпричіп KOEGEL
відкриває необмежені можливості в використанні. Любий
варіант виконання дозволить вам відчути переваги тентованого транспортного засобу: при завантаженні-розвантаженні, при виборі типу складування і, звичайно, при транспортуванні. При цьому ви підганяєте причіп під власні потреби. Завдяки натяжному тенту відкривання і закривання не передбачає ніякої складності.Конструкція напівпричепа дозволяє прибирати тент і тим самим дає можливість виконувати завантаження та розвантаження збоку чи зверху. Крім того, напівпричіп без тенту дозволяє використовувати напівпричіп як відкриту площадку з висотою бортів від 35 до 50 см.
Рефрижераторний напівпричіп
являє собою вантажний напівпричіп, температура в якому може змінюватися від мінусової (-25° С) до плюсової (+25°С) незалежно від зовнішньої температури. Дана можливість вантажного відділу забезпечується автономною холодильною установкою. Сучасні холодильні установки мають різні рівні захисту від аварійної зміни температури, що забезпечує збереження вантажу.Основна сфера застосування даних напівпричепів — перевезення продукції, що швидко псується або вантажів, що вимагають особливого температурного режиму.
  
   Напівпричеп-платформа призначений для транспортування нестандартних або негабаритних предметів (будівельні крани, сільськогосподарська техніка, верстати тощо). 
Зручна посадка, широка можливість розташування та кріплення вантажу на платформі, роблять її незамінною для транспортування такого виду вантажів. На кожне окреме перевезення оформляється страхування відповідальності перевізника (CMR-страхування), тому Ви можете бути повністю спокійні за збереження вашого вантажу протягом всього часу.

Знаходження автопарку в Західній Україні дає можливість, у випадку необхідності, відправляти автомобілі на подачу у будь-яку з країн Європи. Це значно зменшує ризик зриву завантаження чи зміни строків доставки вантажів.

Комплекти ADR: дають нам право перевозити небезпечні вантажі всіх класів. За довгі роки роботи цей вид перевезень став однією з наших фірмових спеціалізацій, також ми зуміли зарекомендувати себе як одні з кращих у цій сфері.

© 2009 design studio “DeeP”

© 2009 design studio “DeeP” © Bavaria TransBavaria Trans


© 2009 design studio “DeeP”
www.deep.com.ua